Plastová kabína lietadla Me-262 A-1a Schwalbe

  • Výrobca:   GPM
  • Kód produktu:   Me-262 A-1a Schwalbe
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,50 €


Pomocou priehľadnej plastovej kabíny lietadla Me-262 A-1a Schwalbe si môžete postaviť papierový model s detailne spracovaným vybavením priestoru kabíny. V technickom prehľade sa dozviete, koľko plastových výliskov je v balení. Nezriedka sú tam okrem plastového krytu kabíny aj okienka pre cestujúcich pri vystrihovačke dopravného lietadla, alebo plastové kryty pre obranné veže pri modeli bombardéra.

  • 1:33 - mierka
  • 01 - počet výliskov

Postup práce s plastovou kabínou lietadla Me-262 A-1a Schwalbe

Skôr než použijete plastovú kabínu lietadla Me-262 A-1a Schwalbe, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Výlisok prekrytu plastovej kabíny lietadla Me-262 A-1a Schwalbe je nutné z formy presne vystrihnúť a viackrát prekontrolovať lícovanie s rámom papierového modelu. Vybraté lepidlo pre istotu vyskúšajte na materiáli zo zvyšku po vystrihnutej plastovej kabíne. Je to nutné z dôvodu rizika zahmlenia kabíny vplyvom výparov z lepidla, alebo naleptania povrchu plastu. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Vystrihovačka papierový model lietadla Me-262 A-1a Schwalbe

Vystrihovačka papierový model lietadla Me-262 A-1a Schwalbe

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa GPM je papierový model lietadla Me-262 A-1a Schwalbe. Tento model má detailne spracov..

8,00 €

GPM