Vystrihovačka papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten -set

 • Výrobca:   GPM
 • Kód produktu:   StuG 40 Ausf.F Ostketten
 • Dostupnosť: Skladom
 • 28,00 €


Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa GPM je papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten -set. Označenie set znamená, že k vystrihovačke je za zvýhodnenú cenu pribalené aj laserom vyrezaný trup a pásy bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten. Tento model má detailne spracovanú kabínu, motor a podvozok. Vystrihovačka má farebnú potlač prevedenú s ľahkou patinou ( prevádzkové opotrebenie predlohy ).

Skôr než začnete stavať papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri stavbe papierového modelu budete potrebovať nožnice, alebo orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov z výkresov vo vystrihovačke. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, alebo lepidlo v tyčinke. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby.

 • 1:25 - mierka
 • 27 cm - dĺžka
 • 13 cm - šírka
 • 09 cm - výška
 • 3 - náročnosť (1-3)
 • Návod - poľský
 • Autor vystrihovačky -

Predlohou pre vystrihovačku papierového modelu bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten

je nemecké útočné delo z obdobia 2. sv. vojny. Konštrukcia vychádzala z podvozku tanku Panzer III na ktorý sa umiestňovali rôzne verzie kanónov. Nasadzovaný bol s delostreleckými jednotkami na podporu pechoty pri ničení pevností a živej sily. Po skúsenostiach z bojov na Východnom fronte vznikla verzia Ausf.F s protitankovým 7,5 cm kanónom StuK 40 L/43. Tento kanón mohol prestreliť až 91 mm pancier na vzdialenosť 500 m, alebo 63 mm na vzdialenosť 2000 m. Po vojne sa niektoré kusy StuG 40 Ausf.F dostali aj do našej výzbroje pod označením ShPTK 40/75N.

 • 05 - strán s návodom
 • 18 - strán s dielmi
 • A4 - formát strán
 • Použitá tlač - Ofset
 • Vydavateľ vystrihovačky: GPM

Tento set tiež obsahuje Laserom vyrezaný trup bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten.

Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu je k dispozícii papierový, laserom vyrezaný trup bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

 • 1:25 - mierka
 • 00 - listov s návodom
 • 02 - listov s dielmi, formát A4, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezaným trupom bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten

Skôr než začnete stavať papierový laserom vyrezaný trup bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaného trupu bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Tento set tiež obsahuje Laserom vyrezané pásy bojového vozidla Pz.Kpfw III / IV Ostketten.

Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu sú k dispozícii papierové, laserom vyrezané pásy bojového vozidla Pz.Kpfw III / IV Ostketten. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

 • 1:25 - mierka
 • 00 - listov s návodom
 • 02 - listov s dielmi, formát A4, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezanými pásmi bojového vozidla Pz.Kpfw III / IV Ostketten

Skôr než začnete stavať papierové laserom vyrezané pásy bojového vozidla Pz.Kpfw III / IV Ostketten, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaných pásov bojového vozidla Pz.Kpfw III / IV Ostketten budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Vystrihovačka papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten

Vystrihovačka papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa GPM je papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten. Tento model má deta..

14,00 €

GPM