Jelcz W 640 JS

Jelcz W 640 JS

  • Výrobca:   Orlik
  • Názov produktu :    Laserom vyrezané kolesá a dezény kolies
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,50 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu sú k dispozícii papierové, laserom vyrezané kolesá a dezény kolies nákladného vozidla Jelcz W 640 JS. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 02 - listov s dielmi, formát A4, bezfarebné
  • 01 - listov s dielmi, formát A5, čierne

Postup práce s laserom vyrezanými kolesami a dezénmi kolies nákladného vozidla Jelcz W 640 JS

Skôr než začnete stavať papierové laserom vyrezané kolesá a dezény kolies nákladného vozidla Jelcz W 640 JS, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaných kolies a dezénov kolies nákladného vozidla Jelcz W 640 JS budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Vystrihovačka papierový model Vystrihovačka papierový model

Jelcz W 640 JS

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa Orlik je papierový model nákladného vozidla Jelcz W 640 JS. Tento model má detailne s..

9,50 €