Laserom vyrezaný trup a dezén nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70

  • Výrobca:   Modelik
  • Kód produktu:   Krupp Protze L2H 143 Kfz.70
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,50 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu je k dispozícii papierový, laserom vyrezaný trup a dezén nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70.Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 01 - listov s dielmi trupu, formát A4, bezfarebné
  • 02 - listov s dielmi trupu, malý list, bezfarebné
  • 01 - listov s dielmi dezénu, malý list, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezaným trupom a dezénom nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70

Skôr než začnete stavať papierový laserom vyrezaný trup a dezén nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaného trupu a dezénu nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70 budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Vystrihovačka papierový model nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70

Vystrihovačka papierový model nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa Modelik je papierový model nákladného vozidla Krupp Protze L2H 143 Kfz.70. Tento mode..

10,00 €

Modelik