Laserom vyrezaný trup a dezén kolies bojového vozidla Staghound Mk I

  • Výrobca:   Modelik
  • Kód produktu:   Staghound Mk I
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,00 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu je k dispozícii papierový, laserom vyrezaný trup a dezén kolies bojového vozidla Staghound Mk I. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 02 - listov s dielmi trup, formát A4, bezfarebné
  • 01 - listov s dielmi trup, malý list, bezfarebné
  • 01 - listov s dielmi dezén, formát A4, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezaným trupom a dezénom kolies bojového vozidla Staghound Mk I

Skôr než začnete stavať papierový laserom vyrezaný trup a dezén kolies bojového vozidla Staghound Mk I, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaného trupu a dezénu kolies bojového vozidla Staghound Mk I budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Vystrihovačka papierový model bojového vozidla Staghound Mk I

Vystrihovačka papierový model bojového vozidla Staghound Mk I

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa Modelik je papierový model bojového vozidla Staghound Mk I. Tento model má detailne s..

10,00 €

Modelik