StuG 40 Ausf.F Ostketten

  • Výrobca:   GPM
  • Názov produktu :   Laserom vyrezaný trup
  • Dostupnosť: Skladom
  • 8,00 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu je k dispozícii papierový, laserom vyrezaný trup bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 02 - listov s dielmi, formát A4, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezaným trupom bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten

Skôr než začnete stavať papierový laserom vyrezaný trup bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaného trupu bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

StuG 40 Ausf.F Ostketten

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa GPM je papierový model bojového vozidla StuG 40 Ausf.F Ostketten. Tento model má deta..

14,00 €