Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad

  • Výrobca:   Modelik
  • Názov produktu :   Laserom vyrezané pásy - Standart (nedelené)
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,50 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu sú k dispozícii papierové, laserom vyrezané pásy ťahača Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 01 - listov s dielmi, malý list, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezanými pásmi ťahača Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad

Skôr než začnete stavať papierové laserom vyrezané pásy ťahača Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaných pásov ťahača Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa Modelik je papierový model ťahača Sd.Kfz. 2 NSU Kettenkrad. Tento model má detailne s..

7,00 €