Opel Blitz - Holzgas

  • Výrobca:   Modelik
  • Názov produktu :   Laserom vyrezané dezény kolies
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,50 €


Pre jednoduchšie vystrihovanie a priblíženie sa k originálu predlohy stavaného modelu sú k dispozícii papierové, laserom vyrezané dezény kolies nákladného vozidla Opel Blitz - Holzgas. Pomocou týchto laserom vyrezaných náhrad skutočných dielov z vystrihovačky sa nemusíte zdržiavať podliepaním nosných dielov trupu papierového modelu a zdĺhavým vypichovaním drobných detailov. Vďaka možnosti nastavenia energie laserového lúča sa na papieri dosiahlo 3D efektu, čo je výrazné hlavne pri laserom rezaných pásoch, dezénov kolies a detailoch na vystrihovačke. V ponuke bývajú aj laserom vyrezané detaily, ktoré sú vyrezané na farebnom papieri v odtieni podľa predlohy modelu.

  • 1:25 - mierka
  • 00 - listov s návodom
  • 01 - listov s dielmi, formát A5, bezfarebné
  • 01 - listov s dielmi, malý list, bezfarebné

Postup práce s laserom vyrezaným dezénom kolies nákladného vozidla Opel Blitz - Holzgas

Skôr než začnete stavať papierové laserom vyrezané dezény nákladného vozidla Opel Blitz - Holzgas, Vám odporúčame dodržať predpísané poradie vystrihovania a lepenia dielov modelu. Preštudujte si návodnú kresbu, ktorá Vám uľahčí nalepenie dielov na správne miesto v modeli. Ako pomôcky pri oddeľovaní laserom vyrezaných dezénov kolies nákladného vozidla Opel Blitz - Holzgas/strong> budete potrebovať orezávací nožík pre presné oddeľovanie dielov. Pri niektorých drobných dieloch Vám odporúčame napustiť plochu syntetickým lakom pre spevnenie drobných detailov. Na lepenie použite disperzné lepidlo na papier, prípadne rýchloschnúce syntetické lepidlá. Pre dokonalý dojem z modelu nezabudnite zaretušovať hrany vystrihnutých dielov vhodným odtieňom farby. Pre ochranu zdravia nezabudnite pravidelne vetrať pracovisko pri práci so syntetickými látkami!

Súvisiace produkty

Opel Blitz - Holzgas

Ďalšia vystrihovačka od vydavateľa Modelik je papierový model nákladného vozidla Opel Blitz - Holzgas. Tento model má de..

9,00 €